Jdi na obsah Jdi na menu
 


28.5.2011- Klubová výstava Bobrovník

10. 6. 2011

bobrovnik2011.jpgI letos jsme pojali Bobrovník jako malou dovolenou,takže jsme dorazili do Bobrovníku již 27.5.. Na rozdíl od loňska nám počasí přálo a do pátku jsme měli horko, takže jsme s celou smečkou ve složení Ennie, Elsa a Deef v yráželi na různé výlety na Praděd, Rejvíz apod,abychom se odreagovali před výstavou, kde v naší třídě měla být velká konkurence 12 fen. Pár fotografií z výletu můžete vidět zde. Těšili jsme se, že si uděláme společné foto s Ennie sestrou Ellie a maminkou Connie, které měly obě nastoupit v naší třídě. Ellie bohužel nakonec nepřijela, ale Connie s nami nastoupila. V sobotu nám však počasí již nepřálo a stejně jako vloni pršelo celý den. Rozhodčí byl pan Kukla. Nakonec se obě velmi hezky předvedly, Libor s Connie ziskali VD, Ennie získala V4. Pan rozhodčí byl přísný, žádné feně v třídě otevřené neudělil titul CAC, ani ResCAC. Výstavy se zúčastnil také Pavel Bolehovský s Xavim a složili zkoušku dospělosti,  Xavi se stal chovným pejskem. Gratulujeme a přejeme hodně psích  kamarádek. Fotečky z výstavy, kde byli i další pejskové z chovatelkých stanic z Boršova a z Čermenských lesů, což jsou více či méně příbuzní naší Ennie, můžete vidět zde. Také jsme se zúčastnii s Ennie soutěže o nejlepší chovatelskou skupinu za stanici z Boršova, spolu s Cyrem a Floydem z Boršova. Tady jsme se umístili na krásném 3.místě. Již nyní se těšíme na letní dovolenou v Soběšíně, kde doufáme opět uvidíme všechny kamarády.