Jdi na obsah Jdi na menu
 


Máme nakryto

20. 4. 2012

 

 

 daemon.jpg

 ennie-z-borsova1.jpg

 

Daemon Vita Canina                  X             Ennie z Boršova

12.4.2012- byli jsme nakrývat naší  Ennie.  Bereme záznam na štěňata ze spojení JCh. Daemon Vita Canina  , DKK 0/0, na výstavách vždy výborný, 2x Res CAC, 4x CAC, BOJ, Junior Champion ČR a CH.  Ennie z Boršova, DKK 0/0, zkoušky ZZO,BH. Výstavně úspěšná, 2x Res CAC, 4x CAC, 6x výborná, VT, Champion ČR. Úspěšnost krytí bude potvrzena cca 12.5. 2012, narození štěňátek pak očekáváme v polovině června. K odběru budou v první polovině srpna. U štěňátek očekáváme silné kostry, standardní zbarvení, vynikající povahy. Ennie i Daemon jsou vášnivý aportéři, platí o nich beze zbytku, že choďák má místo mozku míček:-). Ennie je výborná stopařka, připravena na zkoušky FPR1 a FPR2, velmi temperamentní a hravá, miluje děti, aport, plavání. Daemon ačkoli prozatím nemá žádné zkoušky je velmi poslušný, přítulný, hravý, také vášnivý aportér a velmi temperamentní pes.

Uvítáme zejména zájemce o výcvik, výstavy a  chov, ale i zájemce o super psího kamaráda, který si uvědomuje co všechno toto prima plemeno potřebuje.

Pejska si můžete zarezervovat již nyní na tel. 604 180 158. Nezávazné návštěvy jsou samozřejmostí. S chovem i výcvikem rádi poradíme.